LINGG-JANKE Q79246 BEA4F24-Q KNX quick binary input / binary output 4 fold, signal voltage 24V
MT Code
LIN_Q79246
Manufacturer Code
Q79246
Brand
LINGG-JANKE
LINGG-JANKE
Description
binary input / binary output 4 fold, KNX quick
- 24V AC/DC inputs
- switching capacity per channel: 16A 250VAC, suitable for C load up to 200μF