MEANWELL KNX-40E-1280 KNX-40E-1280 Power Supply
MT Code
MNW_KNX-40E-1280
Manufacturer Code
KNX-40E-1280
Brand
MEANWELL
MEANWELL
Description
EIB/KNX DIN RAIL with integrated inductance 40W 180-264Vac 1280mA 30V Class I L72xL90xH57mm