UBIQUITI POE-50-60W(EU) POWER INJECTOR POE-50-60W
MT Code
UBQ_POE-50-60W(EU)
Manufacturer Code
POE-50-60W(EU)
Brand
UBIQUITI
UBIQUITI
Description
POWER INJECTOR POE-50-60W
Ubiquiti POE-50-60W (EU) data sheet
General
- Device type: PoE injector
- Power supply: 24 V DC, 0.5 A
- Output power: 50 W or 60 W (selectable)
- Maximum power per port: 30 W - Number of ports: 2