MEANWELL RSP-100-15 RSP-100-15 Power supply
MT Code
MNW_RSP-100-15
Manufacturer Code
RSP-100-15
Brand
MEANWELL
MEANWELL
Description
AC-DC single-output enclosed power supply; Single output 15 VDC to 6.7 A; PFC; free air convection; 30mm ultra low profile