MEANWELL RSP-150-12 RSP-150-12 Power supply
MT Code
MNW_RSP-150-12
Manufacturer Code
RSP-150-12
Description
AC-DC single-output enclosed power supply; Single output 12 VDC at 12.5 A; PFC; free air convection; 30mm ultra low profile