MEANWELL RSP-150-24 RSP-150-24 Power supply
MT Code
MNW_RSP-150-24
Manufacturer Code
RSP-150-24
Description
AC-DC single-output enclosed power supply; Single output 24 VDC at 6.3 A; PFC; free air convection; 30mm ultra low profile