MEANWELL RST-5000-48 RST-5000-48 Power supply
MT Code
MNW_RST-5000-48
Manufacturer Code
RST-5000-48
Brand
MEANWELL
MEANWELL
Description
Mean Well RST-5000-48 switching power supply, 5kW, 196 → 305 V ac input, 340 → 530 V ac, 48 V output