MEANWELL SDR-960-24 SDR-960-24 Power supply
- MT Code
- MNW_SDR-960-24
- Manufacturer Code
- SDR-960-24
- Brand
- MEANWELL
Description
DIN rail power supply, 24 V, 40 A, 960 W, adjustable