MEANWELL SLD-150-24 SLD-150-24 AC/DC LED Driver
MT Code
MNW_SLD-150-24
Manufacturer Code
SLD-150-24
Brand
MEANWELL
MEANWELL
Description
AC/DC LED Driver Constant Voltage + Constant Current 151.2W 120-305Vac 24Vdc 6.3A PFC Function L330xW35xH22mm