MDT STV-0024.01 STV-0024.01: SELV power supply, 750 mA, 24 V DC
MT Code
MDT_STV-0024.01
Manufacturer Code
STV-0024.01
Brand
MDT
MDT
Description
  • SELV 24VDC power supply for general purposes Suitable for
  • the VisuControl touch panel 230VAC mains voltage