MEANWELL WDR-240-48 WDR-240-48 AC/CC DIN RAIL
MT Code
MNW_WDR-240-48
Manufacturer Code
WDR-240-48
Brand
MEANWELL
MEANWELL
Description
AC/DC slim DIN RAIL 240 W 48 V DC 5 A Wide input range 180-550 V AC with PFC