MEANWELL WDR-480-24 WDR-480-24 AC/CC DIN RAIL
MT Code
MNW_WDR-480-24
Manufacturer Code
WDR-480-24
Brand
MEANWELL
MEANWELL
Description
AC/DC slim DIN RAIL 480 W 24 V DC 20 A Wide input range 180-550 V AC with PFC