LUNATONE 89453849-CWW-500 DALI LED Power Supply, 230VAC, constant current, 5
Cod. MT
LUN_89453849-CWW-500
Cod. Produttore
89453849-CWW-500
Brand
LUNATONE
LUNATONE
Descrizione
DALI LED Power Supply, 230VAC, constant current, 500mA, 12-36V, 20W, SwitchDim2, dim2warm, balance&DIM