LUNATONE 89453849-CWW-800 DALI LED Power Supply, 230VAC, constant current, 8
Cod. MT
LUN_89453849-CWW-800
Cod. Produttore
89453849-CWW-800
Brand
LUNATONE
LUNATONE
Descrizione
DALI LED Power Supply, 230VAC, constant current, 800mA, 12-26V, 20W, SwitchDim2, dim2warm, balance&DIM